категорії: блоґ-запис

Ще трохи про 2009. Оди інформаційним потрєблядям

теґи: містер фрімен, рунет, ютуб

осінню 2009 рунет і іже с нім взірвав один маленький намальований містер – назвався freeman . взявся розповісти, що всі ми – переважно тупі і ненажерливі інфопотрєбляді, навіть ви – ті хто зараз читає цей… ееее… говнотекст і сподівається побачити в ньому шось із ряда вон.

«…вот вы скажите, вы когда-нибудь совершали что-нибудь по-настоящему из ряда вон? НИКОГДА! и не сможете, а знаете почему? потому что это находится за пределами вашей зоны комфорта. вы упакованы в нее, словно в армированный полипропиленовый мешок. вы – куски мяса, зажатые рамками быта и работы…»

не нова, але амбітна заявка на побєду (здається саме на ній літає новий російський супермен) – першим своїм відео-зверненням містер зірвав понад мільйон переглядів.

чим довів гіпотезу: офісний планктон обожнює подрачівать із думкою «я – не офісний планктон». от, власне, саме про це друге відео-звернення містера фрімана, бєзмєрно розширяющєє кругозор («…а где сейчас ваши руки, кстати?»)


"...вот есть же у людей руки, голова, задница. и что они сделали ими кроме говна, которое непрерывно отправляется ими в унитаз и интернет?.."

 

да, і я, доречі, теж не проти пам'ятника безіменній повії десь на окружній.   

  було ще про "отборный двуногий скот..."

  і навіть новорічне звернення. майже свіженьке:

 


 

mrfreeman0: Это моя личная борьба с всеобщей ленью и тупостью. Моя личная борьба за тепло и нежность. И это даже не просто борьба, потому что это уже настоящая война. Я скоро вернусь. Тимоти Лири зовет перекинуться с ним парой слов...

ось такий от фанат пєлєвіна, матріци і всякої апокаліптичної всячини, який поколихав строкатий рунет. така от віртуальна відповідь ввп – теж з пітера і теж починає з конспірології.   звісно, цей пасаж про анонімного поборника вічних цінностей  не дуже втискається у формат культб, скоріше в культютуб :) але увагою не змогла його обійти.